«У будинку має жити таємниця. Інакше він мені нецікавий» - це слова відомого архітектора Жана Нувеля. І дійсно, в сучасних умовах ми потребуємо набагато більше, ніж просто зручне житло.

Французи вміють цінувати кожну мить життя. Вони здатні насолоджуватись всім — ранковою кавою, їжею,дитячим сміхом та звичайним сонячним днем. Мабуть, це і є — ключ до щастя.

Почуття стилю у поєднанні із раціональністю французи проявляють у всьому, а особливо, в облаштуванні оселі.

Піші прогулянки у Франції дуже популярні. Неквапливий променад доглянутими алеями сприяє зміцненню здоров’я та гарному настрою.

Французи не трудоголіки, але у більшості родин працюють усі дорослі члени сім’ї. Це є можливим завдяки широкій системі садочків.

Велосипед у Франції дуже популярний. Здоровий спосіб життя це просто і доступно.

Французи люблять проводити час на природі: влаштовувати пікніки та насолоджуватись свіжим повітрям. І для цього зовсім не обов’язково їхати далеко від дому.

Французи цінують власний простір і свободу руху. Тому перевага надається будинкам, мешканці яких залишають машини з зовнішньої сторони двору, а внутрішній двір належить дітлахам та пішоходам.

У французів все має бути у задоволення, і, водночас, простим та зручним. Це відчуття називають «savoir vivre» — вміння жити.

«Французький квартал 2» - це чотири зручні та раціональні міні-квартали з підземним паркінгом. Відсутність машин у дворі та продумана внутрішня територія дозволять насолоджуватись тишею та спокоєм. Це нібито вже не квартира, але все ще домашній, камерний простір для вузького кола людей.

У «Французькому кварталі 2» реалізовані міні-квартали із закритим затишним двором без машин. А для авто передбачено підземні паркінги та гостьові місця по периметру комплексу.

У «Французькому кварталі 2» променадна частина відокремлена від житлових кварталів, що дозволяє організувати як приватний простір для затишного дозвілля, так і публічний простір для прогулянок і відпочинку.

У «Французькому кварталі 2» буде обладнано велосипедні кімнати для зберігання велосипедів. А по периметру комплексу обладнано велосипедні доріжки.

У «Французькому кварталі 2» на території комплексу - свій власний дитячий садочок. Ви зможете поєднувати роботу з вихованням дітей, а також приділяти більше часу відпочинку.

Небагато житлових комплексів Печерського району мають повноцінну алею для прогулянок. У «Французькому кварталі 2» - власна променадна зона всередині комплексу. А зменшена копія Тріумфальної арки додаватиме прогулянкам особливого настрою.

Щоб зберегти естетику фасадів, а також заощадити при облаштуванні житла, у «Французькому кварталі 2» в кожній квартирі буде встановлено достатню кількість «корзин» для зовнішніх блоків кондиціонерів.

Сонячні промені та яскраві барви навколишнього світу – хіба це не привід для радості? Більшість вікон «Французького кварталу 2» будуть панорамними, у квартирах буде більше простору та природнього світла.

У «Французькому кварталі 2» передбачено поєднання квартир з чудовими панорамами за вікном, а також квартир «клубного формату». А для безпеки та зручності у будинках передбачено по 2 входи — із закритого двору та зовнішньої частини кварталів.

Мрія мешканців великих міст - жити в центрі, але в той же час, у затишному та красивому кварталі.

«Французький квартал 2» – місце у стилі «встигати все і насолоджуватись життям». Комплекс розташований за крок від станції метро «Либідська» та великих транспортних розв’язок. Поруч з кварталом знаходяться торгові центри, ресторани, кафе, школи та престижні вузи.